Organizator: Grupa MTP

Laureaci nagrody Złoty Medal MTP 2018

Podziel się

Poznaj laureatów nagrody Złote Medale Stone 2018:

ATMS Ploter laserowy CO2 z serii PRO

Producent: ATMSolutions sp. z o.o., sp.k., Łomianki

Zgłaszający: ATMSolutions sp. z o.o., sp.k.

ATMS Ploter Laserowy CO2 z serii PRO to niezawodny partner w biznesie. Przeznaczony jest do cięcia i grawerowania szerokiej gamy materiałów, w zastosowaniach przemysłowych. Usztywniony układ prowadnic gwarantuje stabilniejszy ruch głowicy, wyeliminowanie wszelkich drgań oraz osiągnięcie większych dokładności oraz prędkości obróbki. Dzięki zastosowaniu ulepszonej konstrukcji która cechuje się dużą estetyką wykonania oraz funkcjonalnością urządzenie nabrało niepowtarzalnego designu i stało się atrakcyjnym elementem zakładów produkcyjnych i usługowych ATM Solutions.

5-osiowa piła Donatoni JET 625 CNC

Producent: Donatoni Macchine SRL, Sant'Ambrogio di Valpolicella (VR)
Zgłaszający: MEKANIKA Sp. z o.o., Gorlice

Monoblokowa 5 osiowa piła CNC do produkcji nagrobków oraz elementów budowlanych z marmuru, granitu i spieków. Może wykonywać cięcia podłużne, poprzeczne, ukośne, pod kątem oraz po okręgu. W standardzie wyposażona w automatyczną przyssawkę o nośności 300 kg i kamerę do pozycjonowania materiału.Min. - max. średnia tarczy: 350-625 mm. Zakres pracy osi: X = 3600 mm, Y = 2650 mm, Z = 400 mm, A =0 - 90 st., C = -5 - 365 st.

protoMAX - pierwszy na świecie wysokowydajny, osobisty waterjet

Producent: Corporation, KENT, USA
Zgłaszający: JET SYSTEM sp. z o.o., sp. k., Elbląg

ProtoMAX to pierwszy osobisty i wysokowydajny waterjet. Prace nad maszyną trwały 5 lat, a głównym zamysłem jaki przyświecał inżynierom OMAX było stworzenie mobilnej, kompaktowej maszyny, na której można pracować w warsztacie, garażu lub w małej pracowni. Mimo swoich niewielkich wymiarów i możliwości używania przez amatorów, ProtoMAX to w pełni profesjonalne urządzenie, na którym można ciąć szeroką gamę materiałów jak aluminium, stal, granit, akryl, szkło czy włókno szklane o gr. do 25,4 mm. Sercem tej maszyny jest pompa korbowodowa o mocy 5 koni mechanicznych i ciśnieniu równym 2068 bar, która jest skorelowana z niezawodnym oprogramowaniem Intelli-MAX.

Galanteria nagrobkowa ze stali nierdzewnej

Producent: ADJATECH sp. z o.o., sp. k.

Wyjątkowe rozwiązanie w produkcji liter ze stali nierdzewnej, niezwykle gustowne i starannie wykonane litery nagrobkowe oraz krzyże. Część z nich stanowią kroje limitowane o niebanalnym charakterze. Proponowane litery mają ponadczasowy styl, dzięki czemu stanowią doskonałe dopełnienie wykończenia każdego nagrobka. Każda pojedyncza litera bądź cyfra jest dokładnie szlifowana i polerowana, by mogła zachować swój nieskazitelny wygląd przez wiele lat. Oferowane przez nas elementy ze stali nierdzewnej mogą stanowić wspaniałą ozdobę płyty nagrobkowej.

Laureat nagrody Złoty Medal Wybór Konsumentów

Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali wybranym produktom rozpoczął się kolejny etap rywalizacji - plebiscyt Złoty Medal - Wybór Konsumentów, w którym o zwycięzcy decydują zwiedzający i internauci. Głosowanie było możliwe w czasie targów, gdzie swoje głosy można było oddawać na specjalnie przygotowanych stoiskach - Strefach Mistrzów oraz jeszcze przez miesiąc po zakończeniu targów, możliwe było głosowanie na stronie internetowej.

Ostatecznie głosowanie na Złoty Medal Wybór Konsumentów zakończyło się 6 listopada.

Spośród wszystkich laureatów Złotego Medalu MTP STONE 2018 - Międzynarodowych Targów Branży Kamieniarskiej, głosami internautów i zwiedzających, zgłoszony przez

JET SYSTEM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., Elbląg wyprodukowany przez OMAX Corporation, KENT, USA

Produkt: ProtoMAX - Pierwszy na świecie wysokowydajny, osobisty waterjet

otrzymał tytuł ZŁOTY MEDAL 2018 - WYBÓR KONSUMENTÓW

uzyskując  47,11 % wszystkich głosów.

Wyróżnienie uzyskane w plebiscycie Złoty Medal - Wybór Konsumentów jest dowodem uznania całej branży kamieniarskiej. Stanowi jednocześnie ważną rekomendację wpływającą pozytywnie na decyzję potencjalnego klienta.

Zwycięskiej firmie serdecznie gratulujemy!