Organizator:

Weź udział w targach STONE 2024

Podziel się

Targi STONE to kluczowe wydarzenie w branży kamieniarskiej, o długoletniej tradycji. Następna edycja odbędzie się w dniach 20-22 listopada w Poznaniu, a pawilony ponownie zostaną wypełnione kamieniem naturalnym i syntetynczym. Targi STONE przyciągają profesjonalistów z całego świata, dzięki czemu wszyscy uczestnicy mogą zapoznać się z nowymi trendami i zainspirować się rozwiązaniami i nowościami stosowanymi w branży kamieniarskiej.


Serdecznie zapraszamy na kluczowe wydarzenie w branży kamieniarskiej - targi STONE

20 - 22 listopada 2024, POZNAŃ

 

  • nowoczesne i przestrzenne pawilony;

  • ekspozycje wystawców z Polski i zagranicy, a wśród nich między innymi: dystrybutorzy kamienia nautralnego, producenci i dystrybutorzy maszyn oraz specjalistycznego sprzętu do cięcia i obróbki kamienia, czołowi dostawcy najnowocześniejszych technologii i rozwiązań, firmy oferujące gotowe produkty do wnętrz (schody, blaty czy parapety), firmy specjalizujące się w rzeźbach i nagrobkach oraz dostawcy chemii czy akcesoriów; 

  • przestrzeń, która jest adresowana do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią ich działalności - kamieniarze, przedstawiciele branży budowlanej, usługodawcy związani z remontami wnętrz, deweloprzy, architekci, konserwatorzy zabytków, producenci mebli;

  • ciekawy program wydarzeń i konferencji związanych z aktualnymi tematami branży kamieniarskiej; 

  • specjalistyczne strefy: STREFA NETWORKINGOWA, STREFA KONSERWACJA I RENOWACJA oraz nowość! STREFA INSPIRACJI 

 

 

 

STREFA NETWORKINGOWA 

Networking i kontakty biznesowe, są ważną częścią atrakcyjności targów STONE. 
Wydarzenie daje wszystkim uczestnikom możliwość zbudowania sieci kontaktów z przyszłymi partnerami biznesowymi, klientami, a nawet potencjalnymi pracownikami. Istotą jest budowanie sieci relacji w różnych sferach, których podstawą bądź częścią pracy jest kamień. 

Skuteczny networking pomaga w wielu obszarach: 

- pozyskiwanie nowych klientów;
- wymiana wiedzy i doświadczeń; 
- pozyskanie partnerów biznesowych

 

STREFA INSPIRACJI 

Przestrzeń przygotowana z myślą o uczestnikach wydarzenia, którzy jeszcze nie zdecydowali się na skorzystanie z konkretnych rozwiązań produktowych. To strefa dla osób, które cenią sobie wygode oraz nowatorskie podejście do obsługi w postaci wystawy gotowych produktów.

 

STREFA KONSERWACJA I RENOWACJA

Bardzo ważnym krokiem w zachowaniu piękna i trwałości powierzchni z kamienia, są prace konserwacyjne oraz ich czyszczenie. W specjalnie przygotowanej przestrzeni podczas targów STONE, wszyscy uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą specjalistycznych narzędzi oraz chemii, a także wziąć udział w warsztatach i prezentacjach.

Podsumowanie edycji 2023 Bilety Zakres tematyczny

.

Opiekun zwiedzających

Agata Gołębiowska