Organizator:

Co, gdzie, kiedy?

Zapraszamy na trzydniowe spotkanie w samym sercu Poznania wszystkich, których podstawą bądź częścią pracy jest kamień. Targi STONE odbędą się w dniach 20 - 22 listopada 2024, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

ZAPLANUJ SWÓJ POBYT NA NAJWAŻNIEJSZYM WYDARZENIU W BRANŻY KAMIENIARSKIEJ

 

 


  20 - 22 listopada 2024 

  • środa (20.11): 10:00 - 17:00 
  • czwartek (21.11): 10:00 - 17:00 
  • piątek (22.11): 10:00 - 16:00 
Pawilony: 7, 8 i 8A
Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14

GŁÓWNE WEJŚCIE NA TEREN TARGÓW 
Wejście wschodnie, od ul. Głogowskiej 
Wejście zachodnie, od ul. Śniadeckich 

 Zapraszamy do zapoznania się z podziałem biletów oraz z cenami <zobacz>

 


ZOBACZ PODGLĄD NA MAPĘ TERENU

 

Gdzie zaparkować?

Parking PWK

Parking podziemny PWK zlokalizowany jest przy ulicy Głogowskiej 11, posiada 3 poziomy i aż 650 miejsc parkingowych. Wjazd na parking znajduje się na wysokości dworca PKP. Bilet PREMIUM uprawnia do bezpłatnego parkowania bezpośrednio przy Poznań Congress Center - wjazd od ul. Śniadeckich 1.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Gdzie na nocleg?

Port Sołacz w samym sercu zabytkowego parku

Port Sołacz dysponuje dziesięcioma dwuosobowymi pokojami Standard i Deluxe. Jasne, minimalistyczne wnętrza zostały zaprojektowane tak, byś czuł się w nich zrelaksowany i odprężony. Meble to autorskie projekty, wykonane specjalnie dla naszego obiektu. Każdy pokój ma osobną łazienkę, jest w pełni wyposażony, z klimatyzacją i bezprzewodowym internetem.

ZAREZERWUJ NOCLEG

Gdzie na lunch?

Kompleks Garden City

Restauracja Oregano & Wine i Basilico Bistro zlokalizowane są tuż przy Poznań Congress Center to idealne miejsca na lunch i spotkania biznesowe. W cenie biletu PREMIUM ujęty jest lunch oraz spotkanie After Hours, które odbędą się w Garden City.

ODWIEDŹ GADREN CITY

Pasodobre - Restaurant & Tapas Bar

POSODOBRE to nie tylko wyśmienita kuchnia, ale również sposób spędzania wolnego czasu. Hiszpańskie dania oraz przekąski tapas, które pokochał cały świat - to właśnie tworzy kuchnię PASODOBRE. Skosztujcie owoców morza, soczystych mięs, ryb oraz świeżych warzyw i poczujcie prawdziwy smak słonecznej Hiszpanii w samym środku Poznania.

ODWIEDŹ PASODOBRE

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Agata Gołębiowska