Organizator:

Zobacz niesamowite stoiska wystawców branży kamieniarskiej na Targach BUMA

Podziel się

Trzydziesta edycja Targów Budma już ruszyła! W trakcie targów swoją ofertę prezentują wystawcy znani z targów branży kamieniarskiej STONE, m.in.: Campequipa, Filstone czy Global Stone. Zobacz ich niesamowite stoiska!

Filstone to portugalska firma zajmująca się wydobyciem i komercjalizacją kamienia naturalnego. Posiada dwa kamieniołomy: kamieniołom wapienia w Fatimie i kamieniołom granitu w Alpalhão. Filstone jest wiodącą firmą w branży, dzięki wysokiej jakości produktów oraz konkurencyjnej strategii, opartej na bliskości klientów i dostawców. Firma Filstone została uhonorowana Złotym Medalem Targów BUDMA 2022 za produkt STORK BY FILSTONE, który będziemy mieli okazję zobaczyć na żywo w trakcie targów.

To kolejna portugalska firma z dużym doświadczeniem na rynku. Campequipa zajmuje się eksportem i importem pojazdów, a także materiałów i sprzętu do wydobycia kamienia, zgodnie z potrzebami klientów. Współpracuje bezpośrednio z Hipermáquinas Angola. Działa w obszarach budownictwa cywilnego, robót publicznych i logistyki przemysłowej.

Lider w sprzedaży płyt kamiennych, konglomeratów kwarcowych i marmurowych oraz spieków kwarcowych w Poznaniu oraz na rynku wielkopolskim. Może pochwalić się asortymentem płyt sięgający 20 tysięcy metrów kwadratowych. Na targach BUDMA Global Stone prezentuje przepuszczające światło kwarce naturalne, które są niezwykle popularne wśród architektów. Na stoisku dostępne są również próbki oraz materiały z firm takich jak Santamargherita oraz Marazzi, których Global Stone jest dystrybutorem.