Organizator:

Wieczór Branżowy Targów STONE 2023: Niepowtarzalna Okazja do Spotkania w Wyjątkowym Klimacie

Podziel się

22 listopada o godzinie 19:00 rozpocznie się niezwykłe spotkanie - Wieczór Branżowy z kolacją i DJ-a.. Dostępne miejsca są ograniczone, więc warto zaopatrzyć się w bilety już teraz!

Jesień ma w sobie coś magicznego, zwłaszcza jeśli chodzi o branżę kamieniarską. To pora, gdy przemysł kamieniarski zaczyna błyszczeć swoim niepowtarzalnym blaskiem podczas Targów STONE. Jednak w tym roku, uczestnicy targów będą mieli okazję do czegoś jeszcze bardziej wyjątkowego i niezwykłego - Wieczoru Branżowego w pawilonie 11, zwanym jako IGLICA.

 

 

 

Pierwszy Raz w Historii

Iglica jest symbolem tradycji, innowacyjności i nowoczesności, stanie się istotnym punktem wieczoru branżowego. To wydarzenie stanowi unikatową szansę dla profesjonalistów z branży kamieniarskiej na wymianę doświadczeń w kameralnym, ale ekscytującym środowisku.

Szansa na Spotkanie w Niepowtarzalnej Atmosferze

Wieczór branżowy, który odbędzie się 22 listopada o godzinie 19:00, będzie czymś więcej niż tylko kolejnym wydarzeniem w kalendarzu targowym. Podczas wieczoru uczestnicy będą mieli okazję delektować się kolacją oraz energicznymi rytmami serwowanymi przez DJ-a.

 

 

Bilety: Limitowana Liczba Miejsc!

Ważne jest zaznaczyć, że dostępne miejsca na Wieczór Branżowyograniczone. Aby uczestniczyć w tym wydarzeniu, warto zaopatrzyć się w bilety już teraz. Sprzedaż biletów odbywa się online na stronie Targów STONE, jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, warto się pospieszyć!

Wieczór Branżowy Targów STONE 2023 w IGLICY to niepowtarzalna okazja, która połączy profesjonalizm z atmosferą mniej formalnego spotkania. Dla wszystkich zafascynowanych branżą kamieniarską to wydarzenie, którego nie można przegapić!

 

LINK DO BILETÓW: https://mtp-link.pl/stone-wieczorbranzowy