Organizator:

To idealny moment na zgłoszenie udziału w wyjątkowej edycji targów STONE!

Podziel się

Nie przegap wyjątkowej edycji Targów STONE! Promocja zawodu Kamieniarza, bogaty program wydarzeń, prestiżowy kongres Branży Kamieniarskiej i wiele więcej. Ostatnia szansa na rejestrację.

Bogaty program wydarzeń, promocja zawodu kamieniarza, , prestiżowy Kongres Branży Kamieniarskiej i wiele więcej. To idealny czas na zgłoszenie udziału i promocję firmy.
Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji! Tegoroczne targi STONE to nie tylko miejsce spotkań branżowych, ale przede wszystkim wyjątkowa edycja, podczas której po raz pierwszy, skupimy się na promocji zawodu kamieniarza. Współpracując z Polskim Związkiem Kamieniarstwa, pragniemy podkreślić znaczenie i tradycję tego zawodu w naszym kraju.
Co więcej, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w licznych warsztatach i prelekcjach.

To nie wszystko! W trakcie targów odbędzie się wyjątkowy pierwszy Kongres Branży Kamieniarskiej. Organizowany wspólnie z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Producentów Wyrobów z Kamienia, kongres stanowi doskonałą okazję do pogłębienia wiedzy, wymiany doświadczeń oraz nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych.

Teraz jest idealny moment na zgłoszenie udziału! Targi STONE to wydarzenie, którego nie można przegapić. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa i korzystania z tej unikalnej okazji. Czekają na Was inspirujące spotkania, nowe możliwości i wiele więcej. Do zobaczenia na miejscu!

Dyrektor Targów Stone

Hanna Lisiecka
Hanna Lisiecka

Obsługa wystawców

Adrian Makowski
Maciej Kaczmarek
Maciej Kaczmarek