Organizator:

TechniStone - kamień udoskonalony technologicznie. Firma partnerem Kongresu Branży Kamieniarskiej.

Podziel się

TechniStone to jakość, innowacja i trwałość. Ich wkład w rozwijanie nowoczesnych technologii oraz zastosowanie najwyższej jakości materiałów stanowi inspirację dla projektantów i architektów na całym świecie.

W dniu 22 listopada gościem TechniStone będzie Krzysztof Miruć. To ceniony polski architekt i projektant, który zyskał rozgłos jako prowadzący programów telewizyjnych na kanałach TVN, TVN Turbo, TVN Style i HGTV, takich jak "Zgłoś Remont" i "Weekendowa Metamorfoza". Krzysztof Miruć to absolwent Architektury na Politechnice Warszawskiej oraz prestiżowej paryskiej uczelni Ecole d’Architecture de Paris-la-Villette. Od 2003 roku kieruje pracownią architektoniczną L’AB Architekci, gdzie pełni rolę głównego projektanta.

Krzysztof Miruć ambasadorem marki DRE | DRE

Krzysztof Miruć, ambasador marki Technistone od 2022 roku, weźmie udział także w debacie "Od projektowania do praktyki - przyszłość kamienia". Będzie to wyjątkowa okazja, by dowiedzieć się, jak kamień będzie odgrywał istotną rolę w przyszłych projektach architektonicznych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami firmy, które zostaną przedstawione na ich stoisku w pawilonie 8, stoisko 11.

22 listopada zapraszamy na Kongresie Branży Kamieniarskiej, który odbędzie się w Alei Lipowej, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.