Organizator:

Targi wracają do gry!

Podziel się

Targi, kongresy i eventy ruszają od 6 czerwca! Dziś ukazało się rozporządzenie Rady Ministrów dopuszczające organizację wydarzeń pod warunkiem, że w miejscu odbywania się imprezy będzie znajdowała się nie więcej niż 1 osoba na 4m2 powierzchni.

Na wiadomość o ostatnim etapie odmrażania gospodarki organizatorzy targów i przedstawiciele branży czekali od dawna. Dziękujemy wicepremier Jadwidze Emilewicz za zaangażowanie i pomoc, dzięki którym targi będące jednym z najważniejszych i narzędzi wsparcia biznesu mogą ponownie wspierać polską gospodarkę i przedsiębiorców!

Grupa MTP jest w pełni przygotowana na to, by w nowych warunkach sanitarnych zaprosić na targi wystawców i gości. A ci pojawią się na terenie  Iędzynarodowych Targów Poznańskich już 20 i 21 czerwca, kiedy odbędzie się targ ogrodniczy, podczas którego każdy będzie mógł kupić sadzonki, nasiona, akcesoria ogrodnicze czy elementy wyposażenia ogrodu lub balkonu. Pojawią się też producenci lokalnej żywności ze swoimi produktami. W kolejny weekend (27-28 czerwca) coś dla siebie znajdą też fani motoryzacji, których zapraszamy na Poznańskie Spotkania Motoryzacyjne, podczas których zostaną pokazane motoryzacyjne nowości.

Już wkrótce na targach poznańskich pierwszy spektakl zamierza także wystawić Teatr Muzyczny w Poznaniu. Przed wakacyjną przerwą na targach obejrzeć można jego najbardziej popularne musicale dla dzieci i dorosłych.

Mimo iż od marca nie odbywały się żadne targi ani konferencje, czas ten był dla Grupy MTP okresem wytężonej pracy. Spółka uruchomiła platformę internetową BuyPoland.pl i agencję interaktywną R360. Organizowała także konferencje on-line, pracowała nad nowymi formatami targów (np. Targi polskich win i winnic WINO). Przygotowywała się też do organizacji zaplanowanych na jesień imprez, które odbędą się w nowym reżimie sanitarnym. Dzięki temu jest gotowa na wznowienie działalności targowej.