Organizator:

STONE 2018: spotkanie branży kamieniarskiej, architektonicznej i szklarskiej

Podziel się

Jeszcze tylko miesiąc dzieli nas od najważniejszego spotkania branży kamieniarskiej. Sprawdź, jak będzie wyglądała 11 edycja targów Stone

Targi Stone to jedyne targi w Polsce, które skupiają najważniejszych przedstawicieli branży kamieniarskiej. Przez 4 dni panuje tu biznesowa atmosfera skierowana na pozyskiwanie nowych kontraktów, klientów, a także promocję marek. 

To impreza ciesząca się długoletnią tradycją i bardzo pozytywną opinią wśród zarówno wystawców, jak i zwiedzających. Już za miesiąc, w ALEI TECHNOLOGII MASZYN I NARZĘDZI w pawilonie 7A zaprezentowana zostanie różnorodna ekspozycja. Swoje maszyny zaprezentują m.in. MACH PLUS, BRETON, GMM, F.S.E., EURO-ARS, WEHA, MEKANIKA, ATM SOLUTION, METIKAM, HELIOS, PROMASZ, ALTITECH, TGR, HEGLA, MC DIAM, K&K AUTOMATIC, Co.fi.plast srl, Wires Engineering srl.

Ponadto zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym surowcem, kamieniem naturalnym, który eksponowany będzie w paw. 8A. W tym pawilonie spodziewać się możemy przedstawicieli takich firm jak: Tierra Stone, Marmi Scala, Inter Stone, Natural Stones, Magma, Skaleń, Corcovado Granitos, Global Stone, Cambria, Hallindens Granit, Lapitec / Grupa EGA. 

Warto też podkreślić, że rokrocznie targom towarzyszy wymiar międzynarodowy. W nadchodzącej edycji targów pojawi się silna reprezentacja wystawców z Indii i Włoch. Spodziewamy się także firm z Brazylii, Portugalii, Litwy, Rosji, Chn, Ukrainy, Holandii, Francji.