Organizator:

Spotkaj się z nami na targach Marble Izmir Fair

Podziel się

W środę rozpoczną się targi Marble Izmir Fair. Organizatorzy targów STONE będą na nich obecni, gotowi do rozmów o współpracy z przedstawicielami branży.

Targi STONE w Poznaniu to wydarzenie, które skupia cały przemysł kamieniarski. To czas premier rynkowych, innowacji technologicznych, zdobywania nowych kontaktów biznesowych i kontraktów warunkujących rozwój.

Jednym z kluczowych zagadnień edycji 2024 będzie wiedza i nowoczesne podejście w dziedzinie renowacji
i konserwacji. Podczas targów odbędą się warsztaty i panel tematyczne skierowane nie tylko do branży kamieniarskiej, ale także do projektantów, architektów i konserwatorów zabytków.

Ekspozycja kamienia, półproduktów i produktów, przygotowana przez polskich oraz zagranicznych producentów, wzbogacona zostanie o strefę gotowych wyrobów z kamienia, która będzie stanowiła inspirację i promocję kamienia naturalnego, jako doskonałego materiału mogącego uatrakcyjnić zarówno wystrój prywatnych wnętrz, jak i przestrzeni publicznej.

Powraca Sympozjum Rzeźby w Kamieniu, organizowane przez Akademię Sztuk Pięknych z Krakowa, które zostanie przeprowadzone w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku, a dzieła stworzone w tym czasie będą  prezentowane w czasie tegorocznej edycji targów Stone.

Jednym z motywów nadchodzących targów będzie połączenie kamienia i szkła jako materiałów, które uzupełniają się we wnętrzach.

Zapraszamy do rozmów na Marble Izmir Fair.