Organizator:

Premiera spieków wielkoformatowych od Paradyż

Podziel się

Jest to „kamień milowy” nie tylko dla renomowanego producenta, ale również całej branży ceramicznej.

Ceramika Paradyż to polska, rodzinna firma. Od 33 lat napędza wzornictwo, tworząc i dostarczając klientom w ponad 50 krajach na całym świecie innowacyjne produkty o unikatowym designie oraz najwyższej jakości. Jest laureatem wielu wyróżnień biznesowych i produktowych, w tym trzech najbardziej prestiżowych międzynarodowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Firma zatrudnia blisko 1400 pracowników w 5 zakładach produkcyjnych wyposażonych w nowoczesny park maszynowy oraz w pełni zautomatyzowanym centrum logistycznym. W jej ofercie znajdują się płytki ścienne, podłogowe, wielkoformatowe płyty ceramiczne, klinkier, mozaiki, płyty tarasowe 2.0, dekoracje szklane, a także elementy ozdobne. Podczas Targów Stone producent zaprezentuje NOWOŚĆ - spieki wielkoformatowe. Stało się to możliwe dzięki uruchomieniu innowacyjnej technologii z możliwością barwienia w całej masie.  Produkowane przez  Ceramikę Paradyż spieki mogą osiągać format nawet 180 x 320 cm i grubość do 3 cm.

W pawilonie 8a, na stoisku nr 2 będzie można poznać zalety tego nowoczesnego i wszechstronnego materiału. Podczas Targów Stone producent zaprezentuje spieki o wymiarach 160x320x2 cm w technologii barwienia w całej masie z żyłą „na wskroś”.

Spieki wielkoformatowe powstają z naturalnych surowców. Łączą w sobie funkcjonalność, najwyższą jakość oraz spektakularne wzornictwo, z których słynie Ceramika Paradyż. Dzięki unikatowej technologii barwienia w całej masie uzyskują produkt, który zachowuje kolor i wzór nie tylko na powierzchni, lecz także w przekroju. Nawet po obróbce mechanicznej możliwe jest uzyskanie efektu naturalnego kamienia, który doskonale prezentuje się na obiektach przestrzennych – wyspach, kominkach, parapetach, schodach, blatach kuchennych czy stołach. Powierzchnie wykonane z tego materiału można czyścić detergentami, środkami odkażającymi, a także rozpuszczalnikami bez ryzyka ich uszkodzeń. Ponadto nie uwalniają żadnych substancji lotnych podczas kontaktu z żywnością, nie powodują tworzenia pleśni, a także rozwoju grzybów czy bakterii. Odporność na zarysowania, ścieranie, negatywny wpływ promieniowania UV sprawiają, że doskonale sprawdzają się w miejscach intensywnej eksploatacji. Oferta wyjątkowych wzorów o różnorodnych strukturach i zdobieniach w wielkim formacie umożliwi stworzenie wymarzonej oraz spójnej aranżacji.