Organizator:

Penny Gondek powraca na Targi Stone

Podziel się

Projekcja laserowa 2D umożliwiająca rzucanie obrazów na stół i materiał obróbczy zostanie zaprezentowana przez firmę podczas Targów Stone.

Firma PENNY GONDEK z Oleśnicy związana jest z targami obróbki kamienia od wielu lat. Na targach STONE pojawiła się na 1. edycji i teraz wraca po kilkuletniej przerwie. Na Stoisku Penny Gondek będzie można zapoznać się  ze stosowaną przez firmę techniką laserową oraz szerokim asortymentem produktów z dziedziny pakowania i zabezpieczenia towarów w transporcie. Zaprezentowane zostaną także ułatwiające i przyspieszające pozycjonowanie materiału, lasery liniowe z różnych rodzin - ze światłem czerwonym, zielonym i niebieskim oraz z optyką linii, krzyża i punktu. Dodatkowo przedstawiona zostanie projekcja laserowa 2D umożliwiająca rzucanie na stół i materiał obróbczy bardziej złożonych obrazów, a także cyfr i opisów.

Podczas targów zwiedzający będą mogli także poznać inne rozwiązania takie jak: półautomaty do pakowania, narzędzia ręczne i akcesoria: folie i taśmy poliestrowe oraz  polipropylenowe. Tutaj również odbędą się pokazy pakowania elementów z kamienia.

Zapraszamy na stoisko Penny Gondek w pawilonie 7A.