Organizator:

Ozdobne i kolorowe lakiery do zdobienia kamienia.

Podziel się

Podczas targów STONE nowości w swojej ofercie zaprezentuje Inchem Polonia.

Inchem Polonia to wiodący producent  nowoczesnej chemii budowlanej, z ponad 30-letnią tradycją. Najwyższej klasy produkty, profesjonalna kadra pracownicza, doskonały serwis klienta i korzystna oferta rynkowa stanowią podstawę sukcesu rynkowego firmy. Produkty Inchem Polonia wyróżnia nie tylko najwyższa jakość potwierdzona rygorystyczną zakładową kontrolą jakości. Są one ekologiczne, łatwe w aplikacji i korzystne cenowo. To wszystko sprawia, że Inchem Polonia sprzedaje swoje wyroby na ponad 30 rynkach eksportowych i 4 kontynentach. 

W ofercie Inchem Polonia na uwagę zasługują m.in. takie wyroby jak:

- Impremix ekologiczny, szybkoschnący, wodorozcieńczalny impregnat, który zabezpiecza porowate powierzchnie mineralne przed wodą i zabrudzeniami. Impregnat chroni powierzchnię przed wchłanianiem wody, tłuszczu i brudu, jednocześnie ułatwiając jej czyszczenie.

- Mixstone – profesjonalny, szybkoschnący, ekologiczny lakier dekoracyjny na bazie wody i pigmentów dekoracyjnych. Posiada  doskonałą przyczepność do podłoża, gwarantuje rewelacyjne krycie i daje wyjątkowy efekt estetyczny. Po wyschnięciu tworzy trwałą, elastyczną, odporną na szorowanie i zarysowania powłokę - odporną na szorowanie i zarysowanie. Gotowa powłoka jest odporna na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Produkt znajduje zastosowanie w malowaniu i renowacji zdobień na podłożu kamiennym, marmurowym, granitowym, piaskowca i lastriko.

- Markermix – szybkoschnący, ekologiczny lakier na bazie wody i żywicy akrylowej nadający pomalowanym powierzchniom piękny metaliczny połysk. Jest odporny na szorowanie, promienie UV i warunki atmosferyczne oraz łatwy w aplikacji. Lakier zamknięty jest w unikatowym opakowaniu – można używać go jako markera albo aplikować lakier za pomocą załączonego pędzelka!