Organizator:

Nowości od Pamiru w Strefie Inspirującego Kamienia

Podziel się

Targi będą szczególna okazją do lepszego zapoznania się ze szczegółową ofertą Pamiru w zakresie znanych Wam konglomeratów kwarcowych, marmurowych i nowości.

Nowością firmy prezentowaną ma targach są spieki kwarcowe PAMIR LITOTEC® oraz włoskiej firmy FLORIM STONE.

Spieki kwarcowe Pamiru to  nowoczesny design i niepowtarzalna kolorystyka stworzona przez najlepszych grafików włoskich, odpowiadająca oczekiwaniom wymagających klientów indywidualnych oraz architektów.

Spieki LITOTEC® produkowane są w formacie 260 x 80 x 1.5 cm szczególnie  wygodnym do produkcji wyrobów gotowych dla małych firm rzemieślniczych, natomiast płyty firmy FLORIM są to wielkie formaty typu JUMBO 320 x 160. Mniejszy wymiar jak i większy można  przetworzyć na najróżniejsze potrzeby budownictwa.

Kolejną nowością prezentowaną podczas targów Stone 2019 będzie na pewno SEMIQUARTZ®, doskonały produkt na podłogi w dużych obiektach.Ten materiał nie ma dotąd odpowiednika na rynku polski i jest hitem cenowym. Mamy zaszczyt poinformować Państwa ,że firma Pamir za ten produkt otrzyma „Złoty Medal MTP” w pierwszym dniu targów o godz. 11:00.

W tym samym dniu o godz. 13:00 zapraszamy zainteresowanych tematyką „Przyszłość kamienia naturalnego w dobie sztucznych kompozytów kamiennych i ceramicznych” do Strefy Inspiracji – pawilon 8 A. Wykład będzie prowadził specjalny gość – sekretarz ogólnoświatowej organizacji kamienia naturalnego WONASA, pan Anil Taneja.

Na stoisku na zwiedzających będą czekać pracownicy firmy Pamir ze specjalnymi ofertami, próbkami i katalogami. Wszystkie materiały będą eksponowane w slabach naturalnej wielkości.

Wiemy, że osobiste spotkania są podstawą dobrego biznesu, dlatego zapraszamy do odwiedzenia stoiska.