Organizator:

M+Q POLSKA – ponad 20 lat na polskim rynku

Podziel się

M+Q to firma z prawie stuletnimi tradycjami w wydobyciu i obróbce kamienia naturalnego, posiadająca własne kamieniołomy i działająca na polskim rynku od 2000 roku. Firma ta jest częścią międzynarodowego koncernu Finstone, którego własnością są spółki z branży kamieniarskiej (oraz kamieniołomy, m.in. Springbok Quarry w RPA, źródło Nero Impali®).

M+Q Polska to ludzie z pasją, ogromną wiedzą o kamieniu i biznesie, działający w oparciu o wartości, na których można polegać. To im firma zawdzięcza swój rozwój i obecne miejsce w branży. M+Q konsekwentnie od lat kreuje modę na kamień wprowadzając na rynek polski nowe, unikatowe kamienie naturalne.

Dostarczane przez firmę kamienie zdobią wnętrza wielu domów, ekskluzywnych rezydencji, hoteli, obiektów użyteczności publicznej. Kamień sprowadzany jest z najdalszych zakątków świata – Afryki, Indii, Brazylii, USA. Filozofia działania M+Q to dostarczanie surowca skrojonego na miarę potrzeb Klienta. Niezależnie czy jest to Klient indywidualny, rodzinna firma kamieniarska, biuro projektowe czy też inwestor, każdy czuje się otoczony wyjątkową opieką i profesjonalnym podejściem.

M+Q Polska od lat wprowadza na polski rynek nowe, unikatowe kamienie naturalne, które zdobią wnętrza wielu domów, obiektów użyteczności publicznej i hoteli. Współpracuje z firmami kamieniarskimi oraz architektami: służy doradztwem i wsparciem przy projektowaniu wnętrz. M+Q Polska oferuje szeroki wybór kamienia naturalnego stosowanego jako blaty kuchenne, podłogi, elewacje lub zdobiącego łazienki. Firma zapewnia także doświadczonych kamieniarzy na terenie całego kraju, którzy służą serwisem cięcia i obróbki. M+Q działa w 5 Salonach Kamienia w Polsce i dziękuje za zaufanie, jakim Klienci obdarzają firmę od ponad 20 lat