Organizator:

Kongres Branży Kamieniarskiej - "Technologie renowacji i konserwacji kamienia w architekturze"

Podziel się

Temat ten zostanie omówiony przez magistra Jacka Olesiaka, eksperta w zakresie renowacji i konserwacji zabytków.

Kongres Branży Kamieniarskiej, który odbędzie 22 listopada br. podczas targów STONE, obiecuje dostarczyć cenną wiedzę i inspirację, wszystkim tym, którzy swoje życie zawodowe związali lub planują związać z kamieniem.

Jednym z prelegentów biorących udział w tym wydarzeniu będzie mgr Jacek Olesiak, ekspert z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie renowacji i konserwacji budowli. Pan Jacek Olesiak jest absolwentem Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP w Krakowie, a od 1999 roku pełni rolę konsultanta konserwatorskiego i kierownika produktu w firmie Remmers Polska Sp. z o.o. Podczas Kongresu Branży Kamieniarskiej podzieli się swoją wiedzą na temat technologii renowacji i konserwacji kamienia. 

O firmie Remmers

Początki Grupy Remmers sięgają roku 1949, kiedy Bernhard Remmers założył swoją firmę. Remmers Polska Sp. z o.o. to spółka-córka niemieckiej firmy i powstała w 1996 roku. Jej centrala mieści się w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem. Grupa Remmers działa na wielu różnych rynkach i oferuje rozwiązania z zakresu ochrony budowli, ochrony i uszlachetniania drewna, a także systemy posadzkowe oraz przemysłowe systemy lakiernicze. Remmers Polska zdobyła w 2021 roku prestiżową nagrodę w dziedzinie renowacji. Ich produkty i usługi są skierowane m.in. do rzemieślników, projektantów, organizacji handlowych i inwestorów, a firma cieszy się uznaniem zarówno na krajowym, jak i międzynarodowym rynku.