Organizator:

Kamień to materiał budowlany. Budma 2023 potwierdziła

Podziel się

Na tegorocznej edycji targów Budma wystawiają się firmy z branży kamieniarskiej. Kamień coraz częściej pojawia się w branży budowlanej.

Po raz 31 Poznań gościł branżę budowlaną. Podobnie jak w ubiegłym roku, również i na tegorocznym wydarzeniu pojawiły się firmy z branży kamieniarskiej.
Obejrzeliśmy oferty takich firm jak :AKROLITHOS, BRACHOT-HERMANT, PIASMAR, MARMUR-PŁYTKI Jacek Łata czy SIVAK MERMER SAN. TIC.LTD.STI.
Mieliśmy okazje poznać także wystawców STRETY OGNIA, na której prezentowały się firmy dostarczające materiały do kominków zarówno domowych jak i obiektów zewnętrznych. 
Na Targach Stone, pod bacznym okiem Lubosza Karwata, zwiedzający rozpoczęli tworzyć mozaikę przedstawiającą Iglicę Międzynarodowych Targów Poznańskich. Podczas targów Budma każdy mógł dokończyć rozpoczętą pracę!
Nie zabrakło Narzędzioholicy.pl, którzy zorganizowali szereg konkursów  m.in zawody operatorów, polegające choćby na podnoszenie kamiennych płyt  i układaniu w określony wzór z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu.