Organizator:

Gratka dla miłośników własnoręcznie wykonanej biżuterii

Podziel się

Jeśli jesteś pasjonatem unikatowych ozdób i biżuterii, to tegoroczna wystawa branży kamieniarskiej STONE to wydarzenie, którego nie możesz przegapić. Organizatorzy zapraszają na kolejną edycję Giełdy Minerałów i Kamieni Szlachetnych, która odbędzie się podczas targów STONE. To doskonała okazja, by odkryć tajemniczy świat kamieni szlachetnych i własnoręcznie wykonanej biżuterii.

W trakcie giełdy, która potrwa przez trzy dni, od 22 do 24 listopada, miłośnicy kamieni i biżuterii będą mieli okazję eksplorować niezwykłe bransoletki, broszki, kolczyki oraz naszyjniki. Każdy element to unikatowe dzieło sztuki, które zachwyci swoją wyjątkowością i pięknem. Będzie to także idealna okazja do zgłębienia wiedzy na temat różnorodnych odmian kamieni i minerałów szlachetnych, które są używane do tworzenia tych niezwykłych dzieł.

Niezależnie od tego, czy jesteś kolekcjonerem minerałów czy szukasz pięknej biżuterii, Giełda Minerałów i Kamieni Szlachetnych podczas targów STONE jest miejscem, które musisz odwiedzić. Nie zwlekaj z zapisaniem daty w kalendarzu i przygotuj się na niezapomniane doświadczenie pełne piękna i magii kamieni szlachetnych.

Giełda Minerałów i Kamieni Szlachetnych podczas targów STONE na Międzynarodowych Targach Poznańskich to wyjątkowa gratka dla wszystkich miłośników własnoręcznie wykonanej biżuterii i pasjonatów kamieni szlachetnych.