Organizator:

Dołącz do partnerów Kongresu Branży Kamieniarskiej i Podbij Branżę Kamienia!

Podziel się

Przed nami niezwykłe wydarzenie, które łączy specjalistów, przedsiębiorców, architektów i pasjonatów kamienia. Kongres Branży Kamieniarskiej to szansa na nowe kontakty, inspirujące prelekcje i możliwość promocji Twojej firmy. Dołącz do nas i zostań Partnerem Kongresu Branży Kamieniarskiej - zdobądź prestiżowy tytuł, wyróżnij się, a jednocześnie podbij branżę kamienia!

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, które gromadzi specjalistów, przedsiębiorców, architektów i pasjonatów kamienia - Kongres Branży Kamieniarskiej. To platforma spotkań, wymiany wiedzy i doświadczeń, które odbędzie się 22 listopada 2023 roku w Alei Lipowej, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jeśli Twoja firma działa w branży kamieniarskiej, nie możesz przegapić tej doskonałej okazji do zaprezentowania swojej marki i nawiązania cennych kontaktów.

Są już z nami

Czego możesz oczekiwać na Kongresie Branży Kamieniarskiej?

Na tym wyjątkowym wydarzeniu znajdziesz się w towarzystwie wybitnych specjalistów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. W programie Kongresu:

 

 • „Skały magmowe, głębinowe, metamorficzne i wylewne pod kątem badań, geologii, obróbki i zastosowania w architekturze” tytuł jeszcze do potwierdzenia -  prof. dr hab. Andrzej Solecki Instytut Geologii UW
 •  „Skamieniałe życie w wapiennych płytach” - prof. dr hab. Błażej Berkowski, Instytut Geologii UAM  
 •  „Piaskowce w architekturze Poznania na Trakcie Królewsko-Cesarskim. Wykorzystanie piaskowca, przykłady jego niszczenia w CK Zamek, Collegium Minus czy Iuridicum” - dr hab. Małgorzata Szczepaniak, prof. UAM przedstawi praktyczne aspekty stosowania piaskowca w architekturze oraz wyzwania z nim związane.
 •  „Kamień inspiracja architekta” - prof. nadzw. UAP dr hab. inż. arch. Stanisław Sipiński zaprezentuje swoje spojrzenie na kamień jako materiał budowlany.
 • "Technologie renowacji i konserwacji kamienia w architekturze - Jacek Olesiuk, Product Manager ds. renowacji budowli i konserwacji zabytków Remmers Polska podzieli się najnowszymi rozwiązaniami w zakresie renowacji kamienia.
 • Debata "od projektowania do praktyki - przyszłości kamienia" - Przyszłość kamienia jako materiału będzie głównym tematem debaty, która może przynieść wiele inspiracji i nowych pomysłów
 • „Lider - charakter wykuty w kamieniu - prof. dr hab. Henryk Mruk

WYSTAWA POLSKICH KAMIENI - To doskonała okazja do zaprezentowania swoich produktów i nowości.

 

Co zyskasz, zostając Partnerem Kongresu?

Jeśli zdecydujesz się zostać Partnerem Kongresu Branży Kamieniarskiej, otrzymasz szereg korzyści:

 

 1. Przyznanie tytułu Partnera Kongresu, co zwiększy prestiż Twojej firmy.
 2. Logo Partnera w materiałach promocyjnych, newsletterach, artykułach i banerach na terenie targów.
 3. Logo na planie targów dla zwiedzających.
 4. Logo w katalogu online, dzięki czemu Twoja firma będzie jeszcze bardziej widoczna.
 5. Emisja filmu (do 30 sekund) na ekranie na scenie w przerwach między prelekcjami, co pozwoli dotrzeć do szerokiej publiczności.
 6. Możliwość dystrybucji materiałów reklamowych w czasie targów Stone.
 7. Artykuł produktowy w aktualnościach na stronie www.targistone.pl, co pozwoli dotrzeć do potencjalnych klientów.
 8. Prezentacja produktowa na scenie w dniach 23-24 listopada, co jest doskonałą okazją do zaprezentowania swoich produktów.
 9. Informacja w mediach społecznościowych na stronie wydarzenia, co zwiększy zasięg Twojej promocji.
 10. Podziękowania dla Partnera na rozpoczęcie i zakończenie Kongresu.
 11. Preferencyjne warunki udziału w targach STONE, co przyniesie korzyści Twojej firmie.
 12. Dlaczego warto zostać Partnerem Kongresu Branży Kamieniarskiej?

 

Kongres Branży Kamieniarskiej to nie tylko doskonała okazja do zdobycia nowej wiedzy i doświadczenia, ale także możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych. To wyjątkowa przestrzeń dla podtrzymania istniejących relacji i nawiązania nowych, owocnych współprac. Szereg specjalistów i praktyków odwiedzających Targi STONE to unikalna szansa na wyjście poza dotychczasową sieć kontrahentów i partnerów biznesowych.

 

Jeśli Twoja firma działa w branży kamieniarskiej, to Partner Kongresu Branży Kamieniarskiej to tytuł, który może przynieść Ci wiele korzyści. Dołącz do grona firm wspierających to wyjątkowe wydarzenie i podbij branżę.

Poznaj ofertę dla partnerów

Hanna Lisiecka
Hanna Lisiecka