Organizator:

Akcesoria nagrobne z Niemiec

Podziel się

Firma Strassacker przeniesie nas do nowego wymiaru branży nagrobkowej. W ich przypadku to sztuka sakralna.

Odlewnia Artystyczna Strassacker została założona przez Ernsta Strassackera w 1919 roku w mieście Süßen, niedaleko Stuttgartu w Niemczech. Obecnie w centrali oraz we francuskim oddziale pracuje około 350 pracowników przy projektowaniu, odlewaniu i obróbce dzieł artystycznych.

Podstawowa działalność firmy skupia się na trzech gałęziach:

- galanteria nagrobna do nowoczesnych projektów nagrobków,

- zlecenia krajowe i międzynarodowe w dziedzinie sztuki, designu i architektury,

- rzeźby do domu i ogrodu.

 

Innowacyjne pomysły kreatywnego projektowania nagrobków!

Jako uznany na całym świecie dostawca i producent artykułów sztuki sakralnej z brązu, aluminium i stali nierdzewnej, odlewnia artystyczna Strassacker oferuje szeroki wybór produktów do nowoczesnych projektów nagrobków. Wysokie możliwości techniczne w zakresie rozwoju produktów i doradztwa dla klientów opierają się na dziesięcioleciach doświadczeń rynkowych i zaangażowaniu w zrównoważony rozwój cmentarzy, poparty licznymi badaniami i analizami.

Jako jeden z największych producentów sztuki sakralnej oferujemy:

- Zestawy galanterii nagrobnej i krzyże w nowoczesnym stylu oraz wyraziste symbole i figury,

- Indywidualne projekty z liter pojedynczych i połączonych, napisy i tablice do wszystkich typów nagrobków i różnych rodzajów pochówku,

- Innowacyjne rozwiązania do małoformatowych tablic nagrobnych i kompozycje na kamieniu

Pracując na co dzień z projektantami i artystami Strassacker stwarza klientom możliwość podejścia indywidualnego do projektu każdego nagrobka, grobowca czy całych cmentarzy. Odlewnia sztuki Strassacker  pozwala na tworzenie małych elementów jak i całych miejsc pamięci. Dzięki temu osoby w żałobie mogą opłakiwać i pożegnać się na swój własny sposób.

 

 

https://www.strassacker.com/