Organizator:

35-lecie firmy WRIMAR

Podziel się

WRIMAR jest jednym z wystawców tegorocznej edycji targów kamieniarskich STONE. Rok 2021 jest dla firmy niezwykły.

Założona w 1986 roku przez Włodzimierza Ratajczaka rodzinna firma specjalizuje się przede wszystkim w kamieniarstwie budowlanym.

WRIMAR oprócz obsługi dużych inwestycji (przede wszystkim  elewacji kamiennych na różnorodnych  budynkach użyteczności publicznej) swoją ofertę kieruje także do klientów indywidualnych oferując między innymi: okładziny schodów zewnętrznych i wewnętrznych, posadzki wewnętrzne, tarasy, parapety, blaty kuchenne i łazienkowe i wiele innych elementów kamiennych według indywidualnych zamówień klientów.

 

Firmę wyróżnia przede wszystkim pasja do surowca, jakim jest kamień, a także wieloletnie doświadczenie pracy z tym niezwykle trudnym i wymagającym produktem. O wielkim zaangażowaniu w wykonywaną pracę świadczą liczne nagrody i wyróżnienia przyznane firmie za wykonane projekty, a także za pomoc i wkład w realizację licznych przedsięwzięć.

Właściciele firmy są Członkami- Założycielami Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Producentów Wyrobów z Kamienia. Organizacja ta ma na celu promocję kamienia, jako doskonałego materiału budowlanego.

Więcej informacji na temat firmy można znaleźć pod adresem: https://wrimar.pl/